print


Töökojad
  Atesteeritud autode kereremondi  töökojad    
         
         
Jrk.nr. Firma Esindaja Telefon E-mail
 1 A.K. Autoteenindus OÜ Aivo Kossal 5040473 aivo@akauto.ee
2 ABC Motors AS Aivar Kubjas 5013099 aivar.kubjas@abcmotors.ee
     3 Ammeco Auto OÜ Roland Metsa  5027684 auto@ammeco.ee
  Amserv Grupi AS Ahti Aasala 5161256 ahti.aasala@amserv.ee
     4 töökodadega Tallinn Järve Janek Leer 6502167  janek.leer@amserv.ee
     5                      Tallinn Tähesaju  Margus Sarapuu  6200931  margus.sarapuu@amserv.ee 
     6                      Tartu Turu   Pear Post  7300680  pear.post@amserv.ee
     7                      Tartu Tähe    Mäido Villems  7303222  maido.villems@amserv.ee
     8                      Pärnus     Kaido Puust  4455748  kaido.puust@amserv.ee 
     9 Auto Forte Baltic OÜ Tanel Dreimann 53447532 tanel.dreimann@autoforte.ee 
    10 Autovärvi OÜ  Aivar Putk  5161113  aivar.putk@automaailm.ee 
11 BCA Autoekspert OÜ Juri Panov 5653374 info@bcaeteh.ee
    12 Benefit AS  Sulev Narusk  5651888  sulev@benefit.ee 
13 Catwees OÜ Rein Suigusaar 5072558 rein.suigusaar@catwees.ee
  Elke Grupi AS Veiko Karu 5057121 veiko.karu@elkegrupp.ee
    14 töökodadega Tallinnas ELKE Auto Roland Sagar  5343924  roland.sagar@elkeauto.ee 
    15            Tallinnas Mustakivi Auto Rauno Somelar 53229088  rauno.somelar@mustakiviauto.ee
    16            Tallinnas Topauto  Janel Sell  5078320  janel.sell@topauto.ee 
    17            Rakveres HAT-Auto  Ivar Kallasmaa  5101941  ivar.kallasmaa@hatauto.ee 
    18 Entar Auto OÜ Enn Kaarna  5050025  entar@entar.ee 
    19 Fakto Auto AS  Janar Kiik  5026272  janar@faktoauto.ee
    20 Heimarus OÜ  Olavi Pärn  5016662 olavi@heimarus.ee
21 Hiteh Autoteenindus OÜ Raul Põdersalu 5053375 autoteenindus@hiteh.ee
    22 Inchcape Motors Estonia OÜ  Margus Riistop  53302009  margus.riistop@inchcape.ee 
  Info Auto AS Kaupo Katkosilt 5052340 kaupo.katkosilt@infoauto.ee
    23 töökodadega Tallinnas Ingvar Joandi 6710070 ingvar.joandi@infoauto.ee
    24                     Pärnus Hannes Lips 4472766 hannes.lips@infoauto.ee
    25 Jucar OÜ  Boriss Jesenfeld  58180074 esfild@mail.ru 
26 Kasu Grupp OÜ Priit Mõtsmees 5037204 priit@kasu.ee
    27 ML Autoservice OÜ  Jaanus Vanem  53484008  jaanus@mlauto.ee 
    28 Metro Auto OÜ  Keit Arujõe 53044221 keit.arujoe@metroauto.ee 
    29 Moller Auto Tallinn AS  Ivo Ree  56807061  ivo.ree@moller.ee
    30 Polven OÜ  Al-dr Druzjakin  53093207  aleksandr@krk-auto.ee 
    31 Rael Autokeskus OÜ  Aivo Aermann  56150835 aivo@rael.ee 
32 Reval Auto Esindused OÜ Meelis Miländer 53072772 meelis.milander@audi.ee
    33 Reval Group OÜ  Andrei Gudim  6502807 andrei@revalgroup.ee 
    34 RKS OÜ  Raivo Johannes  5026143  raivo.johannes@salva.ee 
35 Silberauto Eesti AS Kaspar Krjutškov 6461483

kaspar.krjutshkov@silberauto.ee

 

    36  Timecolors OÜ  Madis Kalder  56480040 madis@timecolors.ee 
 37 Unelmauto AS Ingar Mäesalu 5090463 ingar@unelmauto.ee
38 United Motors AS Marko Vainus 58859453 marko.vainus@unitedmotors.ee
39 Veho Eesti AS Pavo Zopp 5077173 pavo.zopp@veho.ee
    40 Viking Motors AS  Kalman Kardaš  5158521  kalman.kardas@vikingmotors.ee 
41 Värvaltrans OÜ Ott Mesikäpp 5014825 ott@varvaltrans.ee

AUTODE MÜÜGI- JA TEENINDUSETTEVÕTETE EESTI LIIT